www.tiklayingelsin.com

Summer's Eve Fresh Scent Özel Bölge Temizleyici 2li Paket

  • 37
  • VAR

Summer's Eve Fresh Scent Özel Bölge Temizleyici 2li Paket

400,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
Summer's Eve Fresh Scent Özel Bölge Temizleyici 2li Paket
Boyut: Paket içerisinde 2 adet 133ML boyutunda ürün bulunmaktadır.

Vajina Temizleyici. pH dengeli. Doğadan ilham alınmış. Jinekologlar tarafından test edilmiştir.

Doğal Kadınsı Bakım:

Doğal içeriklerle hazırlanmıştır. Summer’s Eve Douche sizde temiz ve ferah bir his bırakacaktır. Hafif, ancak etkili, ph-dengeli formül hak ettiğiniz gibi tahriş olmadan gereken hassasiyete maruz kaldığınızdan emin olmanız amacıyla jinekologlar tarafından test edilmiştir. Ek olarak tek parça kullanımı oldukça kolaydır. Şişeyi güvenlik amacıyla içinde bulunduğu ambalaj kağıdından kolayca çıkarınız, yerine oturup tık sesini duyana kadar nozuluna basınız, ve kullanıma hazırdır. Istediğiniz zaman duşta kullanmanız için kolaylık ve rahatlık sağlayan kolay açılı, esnek boyun ve konforlu nozul ile içiniz rahat olsun. Summer’s Eve Douche ile tazelik hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kullanım Şekli: Hijyen ambalajını çıkarınız. Bir elle şişenin kapağını tutunuz ve diğer elle nozulu kavrayınız. Yerine oturup tık edene kadar nozula iyice basınız. Tık sesini duyana kadar Douche kullanım için hazır değildir. 7 cm i geçmemek kaydıyla nozulu vajinanıza dikkatlice yerleştiriniz ve yavaşça şişeyi yerleştiriniz. Vajina açıklığını kapatmayınız; duş solüsyonu rahat bir şekilde vajinanızdan dışarı akmalıdır. Tuvalette, küvette otururken ya da duşta ayaktayken uygulayınız. Ürün tek kullanımlıktır. Kullandığınız şişeyi bir kullanımda bitiriniz. Aynı şişe ile ikinci uygulamayı yapmayınız.

Diğer Bilgiler: Douch, pelvik inflamatuar hastalık, dış gebelik ve kısırlık arasındaki bir karışım olarak rapor edilmiştir. Douch’un raslantısal olarak mı bu şartlarla bağlantılı olduğu henüz bilinmemektedir, ancak kadınlar bu karışımın farkında olmalıdır. Pelvik inflamatuar hastalıklara ve cinsel ilişkiyle bulaşan hastalıkların belirtilerini görürseniz Douch’u otomedikasyon için kullanmamalısınız. Pelvik inflamatuar hastalıkların (PID) belirtileri karnın alt kısmında ağrı, ateş, üşüme, bulantı, kusma ve/ya da sarımsı servikal iltihaplı akıntıdır. Cinsel yolla bulaşan hastalıkların (STD) belirtileri anormal miktarda vajinal akıntı, renk, koku ve/ya da sık tuvalet ihtiyacı; ve genital çıbanlar ya da yaralardır. Eğer PID ya da STD belirtileriniz olursa herhangi bir douch ürününü kullanmayınız ve hemen bir doktora görününüz.

Lütfen Dikkat: Douching cinsel yolla bulaşan hastalıkları, Pelvik inflamatuar hastalıkları ya da gebeliği önlemek ya da tedavi etmek için kullanılmamalıdır. 'Diğer Bilgilere”e bakınız. Bir STD’ye maruz kalmanız ya da bir STD ya da PID belirtisiyle karşılaşmanız durumunda bu ürünü kesinlikle kullanmayınız. Bu ürün haftada iki defadan fazla kullanılmamalıdır. Eğer hamile kalmaya çalışıyorsanız ya da hamileyseniz KULLANMAYINIZ. Aşırı kuruluk ya da tahrişe neden oluyorsa Douching kullanımını durdurunuz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.